Дата: 12-02-2018

Poli Iasi - FC Botosani


Romania: Liga 1

Коефициенти:

1X2
2.412.943.05

Автоматична прогноза: X

Провери актуалните коефициенти, видове залози и резултат на живо за Poli Iasi - FC Botosani на bet365.com.


-